KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15175055
nr 1517 5055
Martin Emond
(1895-1965), Sverige
Oljemålning, Saxtorp. Signerad. Olja på pannå, 60x92 cm, yttermått inklusive ram: 74x104 cm
Martin Emond, svensk målare född 1895, död 1965.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 januari 2023
kl 20:33:12
18/1 21:20:45
300 kr
20/1 01:41:51